Muzyczne szkiełko (Spotify)

Muzyczne szkiełko (Spotify)

Witajcie 👋
Pewnie wielu z was słyszało o czymś co nazywa się "muzyczne szkiełko" lub "szkiełko spotify", ale co to w sumie jest i jak je stworzyć?

Muzyczne szkiełko

Szkiełko z muzyką to tak naprawdę szkło organiczne (potocznie PLEXI) z nadrukowanym odtwarzaczem, minutą, wybranym tytułem/dowolnym tekstem oraz przesłanym przez Was zdjęciem.
Nadruk wykonywany jest metodą UV odporną na zachlapania oraz charakteryzującą się wysoką jakością.


Drukowanie odbywa się na tylnej części szkiełka, aby uzyskać efekt połysku oraz głębi kolorów.
Plexi może zostać opcjonalnie oprawiona w drewnianą podstawkę w naturalnym odcieniu lub w kolorze czarnego matu.
Samo szkiełko nie wydaje żadnych dźwięków oraz nie odtwarza muzyki, a więc skąd ta nazwa?
Najprościej tłumacząc taka nazwa utrwaliła się w mowie potocznej, dlatego też nasze produkty nazywane są "muzycznymi" w odniesieniu do ich korzeni.

Dobry pomysł na prezent

W dobie tworzenia produktów prezentowych na tak zwane "jedno kopyto" sprawia, że coraz więcej ludzi ceni sobie możliwość personalizacji oraz dodania czegoś od siebie.
Piosenka na szkle idealnie sprawdzi się jako prezent od serca - możliwość dowolnej personalizacji tekstu, kolorów oraz co najważniejsze umieszczenie własnego zdjęcia z np. ukochaną osobą lub w gronie najbliższych przyjaciół.
Ale przecież to tylko kawałek szkła 🤔 - według nas to taka mała przypominajka w niestandardowej formie o niezapomnianej chwili lub wydarzeniu 💚

Jak stworzyć ?

Wystarczy na stronie www.melodyjneszkielko.pl wybrać interesujący nas wzór szkiełka, a następnie przejść do kreatora, w którym intuicyjnie i w łatwy sposób spersonalizujemy produkt.
Pola tekstowe można edytować dowolnie, a więc może to być utwór z platformy Spotify, jak i własna twórczość.

Edytor szkiełko muzyczne

Dla osób, które chciałyby złożyć jednocześnie życzenia lub umieścić np. tekst piosenki, przygotowaliśmy specjalny projekt Spoti Album, który pomieści również dodatkowy tekst obok zdjęcia.
W taki prosty sposób możesz stworzyć własne muzyczne szkiełko ! 

Sprawdź nasze produkty
Powrót do blogu